Mini Golf

Mini GolfMini golf to przede wszystkim dobra zabawa. Nie musisz być profesjonalnym graczem ani nawet dobrze trzymać kij do golfa – żeby się świetnie bawić, spędzić czas z paczką znajomych lub w gronie rodzinnym.

Nie masz pomysłu na randkę? Zaskocz swoją drugą połowę ciekawym pomysłem. Kino to przeżytek teraz chodzi się na mini golfa!

Mini golf to wyjątkowa zabawa i rekreacja na świeżym powietrzu. W mini golfa mogą grać osoby na różnym poziomie umiejętności, zarówno początkujący jak i osoby grające regularnie. Gra polega na tym by za pomocą kija umieścić piłeczkę w każdym z 18 dołków za pomocą jak najmniejszej liczby uderzeń.

Przejście 18 dołków, o różnym stopniu trudności, które rozmieszczone są na powierzchni 1600 m2, to wspaniała zabawa z nutą rywalizacji.
Niepowtarzalne tory do gry typu adventure, gwarantują ekscytujące i niezapomniane wrażenia.

Zapewniamy klientom piłeczki i odpowiednie kije golfowe. Gracze otrzymują również tabelę do zapisywania wyników. Sprzęt wydawany jest przy kasie.

Cena: 15 zł / osoba nielimitowany czas gry

 

ZASADY GRY W MINI GOLFA

1. Celem gry jest wbicie piłki do dołka za pomocą jak najmniejszej liczby uderzeń.

2. Każde uderzenie liczy się jako punkt. Jeżeli po 6 uderzeniach nie trafimy do dołka kończymy grę na tym stanowisku i zapisujemy 7 punktów.

3. Stanowiska obchodzimy w kolejności od 1 do 18.

4. Piłką można zagrywać jedynie z pozycji nieruchomej. Dotykanie piłki w czasie jej ruchu jest zabronione.

5. Grę rozpoczynamy z linii startu lub z miejsca, w którym zatrzymała się piłka.

6. Jeżeli piłka opuści stanowisko można ją położyć z powrotem na stanowisku w miejscu wypadnięcia za bandę doliczając punkt karny.

7. Jeżeli piłka zatrzyma się przy przeszkodzie lub tuż przy bandzie można ją odłożyć prostopadle do bandy lub przeszkody o 20 cm.

Copyright © 2019 Park Rozrywki ZAWADA. Wszelkie prawa zastrzeżone. [design by GreenMouse]